0

زنگ هنر

درباره زنگ هنر

سلام دوست خوب من

از اینکه قرار یکسال تحصیلی با هم باشیم . خیلی خوشحالم و امیدوارم تمام مهارت هایی که مناسب و مورد علاقه و از همه مهمتر مورد نیاز همه آدم ها هست رو بتونم بهتون انتقال بدم .

شاید بعضی از شما فکر می کنید تو این کلاس یعنی زنگ هنر قرار فقط نقاشی یاد بگیریم و یا خوشنویسی کار کنیم تا دست خط مون بهتر بشه . همه ی اینا درسته .ولی از همه مهمتر من سعی دارم تا شما تو این زنگ با کمک نقاشی و خوشنویسی و بعبارتی هنر ، مهارتهای دیگه ای رو هم یاد بگیرید تا بهتون کمک کنه تا زندگی زیباتری داشته باشید .

مهارتهایی که به ما کمک می کنند تا خودمون رو بهتر بشناسیم و تو زندگی هدف های بهتر و بزرگتری رو انتخاب کنیم .

یه جمله ای هست که من خیلی دوستش دارم.و می خوام اونو به شما هدیه بدم . امیدوارم خوب بهش دقت کنی و بهش فکر کنی . چون همین یه جمله می تونه زندگی تون رو تغییر بده و زندگی تون رو عالی کنه.

اگر اهداف بزرگی دارید ، باید به شخص بزرگتری تبدیل شوید .

معرفی معلم زنگ هنر:

من محمود رنجبر  هستم و امسال بعنوان معلم هنر شما در زنگ های هنر در کنارتون خواهم بود . هنر و خصوصا نقاشی رو از زمان بچگی و دوران مدرسه هم خیلی علاقه داشتم و هم بصورت جدی پیگیر بودم .و از همون دوران مدرسه تو بیشتر مسابقات هنری رتبه های اول رو بدست می آوردم. البته تشویق اطرافیان تاثیر زیادی داشت و باعث می شد تا هم انگیزه ی بیشتری در ادامه مسیر پیدا کنم و هم به باوری قوی برسم،در اینکه توانایی و استعداد خاصی در هنر طراحی و نقاشی دارم .

با خیلی از مراکز فرهنگی و هنری همکاری تو زمینه تدریس و یا اجرای پروژه های هنری داشته و دارم که از جمله سازمان تبلیغات ، سازمان حج و زیارت ، کمیته امداد ، بسیج ، سپاه و . . . بوده . ولی اون چیزی هیشه برام مهم بوده و هست .آموزش و پرورش و مدرسه هست . تقریبا 30 سال هست که در داخل کلاس و مدرسه با بچه ها و دانش آموزان مقاطع مختلف خصوصاً دوره های ابتدایی تو نقاط مختلف بالا شهر و جنوب شهر هستم و حتی شهرستان بوده و سعی دارم تجربیات این سی سال رو تو این کلاس به شما عزیزان تقدیم کنم .

لیست درس ها

جلسه اول زنگ هنر 20دقيقه

 • آموزش گرم گردن دست ها در طراحی (بخش اول).
 • آموزش صحیح بدست گرفتن مداد.
 • لینک جلسه

جلسه دوم زنگ هنر 20دقيقه

 • آموزش گرم گردن دست ها در طراحی (بخش دوم).
 • لینک جلسه

جلسه سوم زنگ هنر 20دقيقه

جلسه چهارم زنگ هنر 20دقيقه

 • نقاشی دایره ها
 • در دسترس نيست

جلسه پنجم زنگ هنر 20دقيقه

 • آموزش نقاشی با اشکال هندسی ساده
 • در دسترس نيست

جلسه ششم زنگ هنر 20دقيقه

  در دسترس نيست

جلسه هفتم زنگ هنر دقيقه

جلسه هشتم زنگ هنر 20دقيقه

جلسه نهم زنگ هنر دقيقه

  در دسترس نيست